Bálint Mónika — a Civil Kollégium adománygyűjtő követe
ADOMÁNYOK
93 000 Ft
Cél: 450 000 Ft
Adj lehetőséget a közösségi erőnek!
2014-ben egy új hivatást kaptam, a meglévő civil aktivista társadalomtudós létem mellé.
Közösségszervező lettem.
A CKA az első perctől kezdve támogatott képzéssel, szakmai kapcsolatokkal, mentorálással.
2015-ben hosszú tanulmányi útra mehettem au USA-be.
Számomra a legfontosabb a közösségszervezésben az, hogy erőt ad azoknak, akik szeretnék, ha a gondjaikra, ügyeikre megoldás szülessen, és részt vegyenek a döntések megszületésében és végrehajtásában akkor is, ha hatalmas hátránnyal indulnak.
Mert a közösségi cselekvés teszi őket erősebbé. Segítettem szervezőként, mentorként és trénerként a Közmunkás Mozgalom a Jövőért csoportnak hogy láthatóvá tegyék a közmunka igazságtalanságait, Nógrád megyei kistelepülésén élő roma nőknek, hogy erőt gyűjtsenek és közösségi teret alakítsanak ki a szegregátum közepén.
Végigkísértem a Római part védőinek küzdelmét a gát terve ellen, és a Kiserdővédők professzionális harcát az ellen, hogy út épüljön az erdő helyén.
Szeretném ha a CKA a jövőben is több tucat közösség, helyi önszerveződő civil csoport számára segítene abban hogy építse erejét, és részt vegyen az őket érintő kérdések megoldásában.
Az alábbi űrlapon keresztül bankkártyás fizetéssel vagy átutalással tudod adományodat eljuttatni a Civil Kollégium Alapítványnak.
Név/Name
Adomány összege/Donated amount
Üzenet/Message
Tomi
3.000 Ft
Plíz mék sör ju kontinyú disz grét dzsáb! És persze köszönjük! 🙂
Andi
2.000 Ft
Köszi a munkátokat!
Csucsi
5.000 Ft
Luca
6.000 Ft
HAJRÁ!
Eszter
5.000 Ft
hajrá drága Móni!
12.000 Ft
Emi
5.000 Ft
Csak így tovább! Köszönöm Kunbábonyt!
3.000 Ft
6.000 Ft
3.000 Ft
Hajrá!
12.000 Ft
Ildi
5.000 Ft
Érdemes volt, és azután még inkább az lesz!
Kacsa
3.000 Ft
Sok sikert! Köszönök minden eddigi segítséget, amit adtatok nekem és a közösségnek!
10.000 Ft
Hajrá Móni! Sok sikert!
MarciPapa
3.000 Ft
Mindannyiunkért dolgoztok, fejlesztitek a cselekvőképes civil csportokat 🙂
Orsi
10.000 Ft
Nagy tisztelettel és hálával a munkátokért
